SerûpelFerhengaxayê heremê

axayê heremê

Kurdînavdêrnêr

harem ağası

"axayê heremê" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "harem ağası".

Pirsên berbelav

"harem ağası" bi kurdî çi ye?

"harem ağası" bi kurdî "axayê heremê" e.

"axayê heremê" tê çi maneyê?

"axayê heremê" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "harem ağası".

"axayê heremê" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "axayê heremê", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin