SerûpelFerhengbêdawî bûn

bêdawî bûn

Kurdî

sonsuzlaşmak

"bêdawî bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "sonsuzlaşmak".

Pirsên berbelav

"sonsuzlaşmak" bi kurdî çi ye?

"sonsuzlaşmak" bi kurdî "bêdawî bûn" e.

"bêdawî bûn" tê çi maneyê?

"bêdawî bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "sonsuzlaşmak".

"bêdawî bûn" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "bêdawî bûn", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin