SerûpelFerhengdan çîrandin

dan çîrandin

Kurdîlêker

cayırdatmak

"dan çîrandin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "cayırdatmak".

Pirsên berbelav

"cayırdatmak" bi kurdî çi ye?

"cayırdatmak" bi kurdî "dan çîrandin" e.

"dan çîrandin" tê çi maneyê?

"dan çîrandin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "cayırdatmak".

"dan çîrandin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "dan çîrandin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin