SerûpelFerhengdan endîşekirin

dan endîşekirin

Kurdîlêker

düşündürmek, düşündürtmek

mec

"dan endîşekirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "düşündürmek, düşündürtmek".

Pirsên berbelav

"düşündürmek, düşündürtmek" bi kurdî çi ye?

"düşündürmek, düşündürtmek" bi kurdî "dan endîşekirin" e.

"dan endîşekirin" tê çi maneyê?

"dan endîşekirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "düşündürmek, düşündürtmek".

"dan endîşekirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "dan endîşekirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin