SerûpelFerhengdan pêkanîn

dan pêkanîn

Kurdî

bileştirmek

"dan pêkanîn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "bileştirmek".

Pirsên berbelav

"bileştirmek" bi kurdî çi ye?

"bileştirmek" bi kurdî "dan pêkanîn" e.

"dan pêkanîn" tê çi maneyê?

"dan pêkanîn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "bileştirmek".

"dan pêkanîn" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "dan pêkanîn", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin