SerûpelFerhengdan wezinandin

dan wezinandin

Kurdî

tarttırmak

"dan wezinandin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "tarttırmak".

Pirsên berbelav

"tarttırmak" bi kurdî çi ye?

"tarttırmak" bi kurdî "dan wezinandin" e.

"dan wezinandin" tê çi maneyê?

"dan wezinandin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "tarttırmak".

"dan wezinandin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "dan wezinandin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin