SerûpelFerhengfesal dan

fesal dan

Kurdîlêker

biçimlendirmek

"fesal dan" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "biçimlendirmek".

Pirsên berbelav

"biçimlendirmek" bi kurdî çi ye?

"biçimlendirmek" bi kurdî "fesal dan" e.

"fesal dan" tê çi maneyê?

"fesal dan" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "biçimlendirmek".

"fesal dan" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "fesal dan", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin