SerûpelFerhenghatin nizekirin

hatin nizekirin

Kurdî

süngülenmek

"hatin nizekirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "süngülenmek".

Pirsên berbelav

"süngülenmek" bi kurdî çi ye?

"süngülenmek" bi kurdî "hatin nizekirin" e.

"hatin nizekirin" tê çi maneyê?

"hatin nizekirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "süngülenmek".

"hatin nizekirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "hatin nizekirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin