SerûpelFerhenghatin sorkirin

hatin sorkirin

Kurdîlêker

kızartılmak

"hatin sorkirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kızartılmak".

Pirsên berbelav

"kızartılmak" bi kurdî çi ye?

"kızartılmak" bi kurdî "hatin sorkirin" e.

"hatin sorkirin" tê çi maneyê?

"hatin sorkirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kızartılmak".

"hatin sorkirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "hatin sorkirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin