SerûpelFerhengpante kutan

pante kutan

Kurdî
  1. 1die Haken zusammenschlagen
  2. 2strammstehen

"pante kutan" peyveke kurdî ye û bi Almanî tê wateya "die Haken zusammenschlagen, strammstehen".

Pirsên berbelav

"die Haken zusammenschlagen" bi kurdî çi ye?

"die Haken zusammenschlagen" bi kurdî "pante kutan" e.

"pante kutan" tê çi maneyê?

"pante kutan" peyveke kurdî ye û bi Almanî tê wateya "die Haken zusammenschlagen, strammstehen".

"pante kutan" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "pante kutan", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin