SerûpelFerhengparçe parçe

parçe parçe

Kurdîrengdêr

kırpık

"parçe parçe" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kırpık".

Pirsên berbelav

"kırpık" bi kurdî çi ye?

"kırpık" bi kurdî "parçe parçe" e.

"parçe parçe" tê çi maneyê?

"parçe parçe" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kırpık".

"parçe parçe" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "parçe parçe", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin