SerûpelFerhengşabaş kirin

şabaş kirin

Kurdîlêker

bağışlamak

"şabaş kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "bağışlamak".

Pirsên berbelav

"bağışlamak" bi kurdî çi ye?

"bağışlamak" bi kurdî "şabaş kirin" e.

"şabaş kirin" tê çi maneyê?

"şabaş kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "bağışlamak".

"şabaş kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "şabaş kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin