SerûpelFerhengşû kirin

şû kirin

Kurdîlêker

evlenmek

ji bo jinan

"şû kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "evlenmek".

Pirsên berbelav

"evlenmek" bi kurdî çi ye?

"evlenmek" bi kurdî "şû kirin" e.

"şû kirin" tê çi maneyê?

"şû kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "evlenmek".

"şû kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "şû kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin