SerûpelFerhengtade kirin

tade kirin

Kurdî

unterdrücken

"tade kirin" peyveke kurdî ye û bi Almanî tê wateya "unterdrücken".

Pirsên berbelav

"unterdrücken" bi kurdî çi ye?

"unterdrücken" bi kurdî "tade kirin" e.

"tade kirin" tê çi maneyê?

"tade kirin" peyveke kurdî ye û bi Almanî tê wateya "unterdrücken".

"tade kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "tade kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin