SerûpelFerhengterabe bûn

terabe bûn

Kurdîlêker

züppeleşmek

"terabe bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "züppeleşmek".

Pirsên berbelav

"züppeleşmek" bi kurdî çi ye?

"züppeleşmek" bi kurdî "terabe bûn" e.

"terabe bûn" tê çi maneyê?

"terabe bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "züppeleşmek".

"terabe bûn" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "terabe bûn", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin