SerûpelFerhengtewcîh kirin

tewcîh kirin

Kurdîlêker

yöneltmek

"tewcîh kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "yöneltmek".

Pirsên berbelav

"yöneltmek" bi kurdî çi ye?

"yöneltmek" bi kurdî "tewcîh kirin" e.

"tewcîh kirin" tê çi maneyê?

"tewcîh kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "yöneltmek".

"tewcîh kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "tewcîh kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin