SerûpelFerhengvesaz kirin

vesaz kirin

Kurdîlêker

yapılandırmak

"vesaz kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "yapılandırmak".

Pirsên berbelav

"yapılandırmak" bi kurdî çi ye?

"yapılandırmak" bi kurdî "vesaz kirin" e.

"vesaz kirin" tê çi maneyê?

"vesaz kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "yapılandırmak".

"vesaz kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "vesaz kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin