SerûpelFerhengxistina berê

xistina berê

Kurdî

kıstırma

"xistina berê" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kıstırma".

Pirsên berbelav

"kıstırma" bi kurdî çi ye?

"kıstırma" bi kurdî "xistina berê" e.

"xistina berê" tê çi maneyê?

"xistina berê" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kıstırma".

"xistina berê" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "xistina berê", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin