SerûpelFerhengzimanê latînî

zimanê latînî

Kurdînavdêr

latince

"zimanê latînî" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "latince".

Pirsên berbelav

"latince" bi kurdî çi ye?

"latince" bi kurdî "zimanê latînî" e.

"zimanê latînî" tê çi maneyê?

"zimanê latînî" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "latince".

"zimanê latînî" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "zimanê latînî", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin