Ana sayfaSözlükcara dawiyê

cara dawiyê

Kürtçe

letztes Mal

"cara dawiyê", Almanca "letztes Mal" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"letztes Mal" Kürtçe ne demek?

"letztes Mal" Kürtçe'de "cara dawiyê" demektir.

"cara dawiyê" ne demek?

"cara dawiyê", Almanca "letztes Mal" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"cara dawiyê" Kürtçe nasıl söylenir?

"cara dawiyê" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir