Ana sayfaSözlükçargîsnî kirin

çargîsnî kirin

Kürtçefiil

dörtlemek

"çargîsnî kirin", Türkçe "dörtlemek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"dörtlemek" Kürtçe ne demek?

"dörtlemek" Kürtçe'de "çargîsnî kirin" demektir.

"çargîsnî kirin" ne demek?

"çargîsnî kirin", Türkçe "dörtlemek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"çargîsnî kirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"çargîsnî kirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir