Ana sayfaSözlükdan carandin

dan carandin

Kürtçe
  1. 1ikiletmek
  2. 2yineletmek

"dan carandin", Türkçe "ikiletmek, yineletmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"ikiletmek" Kürtçe ne demek?

"ikiletmek" Kürtçe'de "dan carandin" demektir.

"dan carandin" ne demek?

"dan carandin", Türkçe "ikiletmek, yineletmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"dan carandin" Kürtçe nasıl söylenir?

"dan carandin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir