Ana sayfaSözlükdan dubarekirin

dan dubarekirin

Kürtçe
  1. 1ikiletmek
  2. 2tekrarlatmak
  3. 3yineletmek

"dan dubarekirin", Türkçe "ikiletmek, tekrarlatmak, yineletmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"ikiletmek" Kürtçe ne demek?

"ikiletmek" Kürtçe'de "dan dubarekirin" demektir.

"dan dubarekirin" ne demek?

"dan dubarekirin", Türkçe "ikiletmek, tekrarlatmak, yineletmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"dan dubarekirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"dan dubarekirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir