Ana sayfaSözlükdan sehkirin

dan sehkirin

Kürtçefiil
  1. 1işittirmek
  2. 2taratmak
  3. 3yoklatmak

"dan sehkirin", Türkçe "işittirmek, taratmak, yoklatmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"işittirmek" Kürtçe ne demek?

"işittirmek" Kürtçe'de "dan sehkirin" demektir.

"dan sehkirin" ne demek?

"dan sehkirin", Türkçe "işittirmek, taratmak, yoklatmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"dan sehkirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"dan sehkirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir