Ana sayfaSözlükdan şemitandin

dan şemitandin

Kürtçe

kaydırtmak

"dan şemitandin", Türkçe "kaydırtmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"kaydırtmak" Kürtçe ne demek?

"kaydırtmak" Kürtçe'de "dan şemitandin" demektir.

"dan şemitandin" ne demek?

"dan şemitandin", Türkçe "kaydırtmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"dan şemitandin" Kürtçe nasıl söylenir?

"dan şemitandin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir