Ana sayfaSözlükdan temîrkirin

dan temîrkirin

Kürtçefiil

onartmak

"dan temîrkirin", Türkçe "onartmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"onartmak" Kürtçe ne demek?

"onartmak" Kürtçe'de "dan temîrkirin" demektir.

"dan temîrkirin" ne demek?

"dan temîrkirin", Türkçe "onartmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"dan temîrkirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"dan temîrkirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir