Ana sayfaSözlükferiz kirin

feriz kirin

Kürtçe
  1. 1aufnötigen
  2. 2aufzwingen
  3. 3belasten
  4. 4erzwingen
  5. 5obliegen
  6. 6verpflichten
  7. 7zwingen

"feriz kirin", Almanca "aufnötigen, aufzwingen, belasten" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"aufnötigen" Kürtçe ne demek?

"aufnötigen" Kürtçe'de "feriz kirin" demektir.

"feriz kirin" ne demek?

"feriz kirin", Almanca "aufnötigen, aufzwingen, belasten" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"feriz kirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"feriz kirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir