Ana sayfaSözlükhatin çapandin

hatin çapandin

Kürtçefiil

basılmak

"hatin çapandin", Türkçe "basılmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"basılmak" Kürtçe ne demek?

"basılmak" Kürtçe'de "hatin çapandin" demektir.

"hatin çapandin" ne demek?

"hatin çapandin", Türkçe "basılmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin çapandin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin çapandin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir