Ana sayfaSözlükhatin hemdê xwe

hatin hemdê xwe

Kürtçe

ayıkmak

"hatin hemdê xwe", Türkçe "ayıkmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"ayıkmak" Kürtçe ne demek?

"ayıkmak" Kürtçe'de "hatin hemdê xwe" demektir.

"hatin hemdê xwe" ne demek?

"hatin hemdê xwe", Türkçe "ayıkmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin hemdê xwe" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin hemdê xwe" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir