Ana sayfaSözlükhatin lezandin

hatin lezandin

Kürtçe
  1. 1hızlandırılmak
  2. 2çabuklaştırılmak

"hatin lezandin", Türkçe "hızlandırılmak, çabuklaştırılmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"hızlandırılmak" Kürtçe ne demek?

"hızlandırılmak" Kürtçe'de "hatin lezandin" demektir.

"hatin lezandin" ne demek?

"hatin lezandin", Türkçe "hızlandırılmak, çabuklaştırılmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin lezandin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin lezandin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir