Ana sayfaSözlükhatin qumçikkirin

hatin qumçikkirin

Kürtçefiil

düğmelenmek

"hatin qumçikkirin", Türkçe "düğmelenmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"düğmelenmek" Kürtçe ne demek?

"düğmelenmek" Kürtçe'de "hatin qumçikkirin" demektir.

"hatin qumçikkirin" ne demek?

"hatin qumçikkirin", Türkçe "düğmelenmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin qumçikkirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin qumçikkirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir