Ana sayfaSözlükhatin vegotin

hatin vegotin

Kürtçe

anlatılmak

"hatin vegotin", Türkçe "anlatılmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"anlatılmak" Kürtçe ne demek?

"anlatılmak" Kürtçe'de "hatin vegotin" demektir.

"hatin vegotin" ne demek?

"hatin vegotin", Türkçe "anlatılmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin vegotin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin vegotin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir