Ana sayfaSözlükhevalê xort

hevalê xort

Kürtçe

boyfriend

"hevalê xort", İngilizce "boyfriend" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"boyfriend" Kürtçe ne demek?

"boyfriend" Kürtçe'de "hevalê xort" demektir.

"hevalê xort" ne demek?

"hevalê xort", İngilizce "boyfriend" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hevalê xort" Kürtçe nasıl söylenir?

"hevalê xort" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir