Ana sayfaSözlükkarmendê gumrikê

karmendê gumrikê

Kürtçe

gümrükçü

"karmendê gumrikê", Türkçe "gümrükçü" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"gümrükçü" Kürtçe ne demek?

"gümrükçü" Kürtçe'de "karmendê gumrikê" demektir.

"karmendê gumrikê" ne demek?

"karmendê gumrikê", Türkçe "gümrükçü" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"karmendê gumrikê" Kürtçe nasıl söylenir?

"karmendê gumrikê" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir