Ana sayfaSözlüklê rast anîn

lê rast anîn

Kürtçefiil

zamanlamak

"lê rast anîn", Türkçe "zamanlamak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"zamanlamak" Kürtçe ne demek?

"zamanlamak" Kürtçe'de "lê rast anîn" demektir.

"lê rast anîn" ne demek?

"lê rast anîn", Türkçe "zamanlamak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"lê rast anîn" Kürtçe nasıl söylenir?

"lê rast anîn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir