Ana sayfaSözlükli hev keys kirin

li hev keys kirin

Kürtçe

uzlaştırmak

"li hev keys kirin", Türkçe "uzlaştırmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"uzlaştırmak" Kürtçe ne demek?

"uzlaştırmak" Kürtçe'de "li hev keys kirin" demektir.

"li hev keys kirin" ne demek?

"li hev keys kirin", Türkçe "uzlaştırmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"li hev keys kirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"li hev keys kirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir