Ana sayfaSözlükli hişê xwe

li hişê xwe

Kürtçesıfat

ayık

"li hişê xwe", Türkçe "ayık" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"ayık" Kürtçe ne demek?

"ayık" Kürtçe'de "li hişê xwe" demektir.

"li hişê xwe" ne demek?

"li hişê xwe", Türkçe "ayık" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"li hişê xwe" Kürtçe nasıl söylenir?

"li hişê xwe" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir