Ana sayfaSözlükmeqamê dekan

meqamê dekan

Kürtçeisimdişil

dekanlık

"meqamê dekan", Türkçe "dekanlık" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"dekanlık" Kürtçe ne demek?

"dekanlık" Kürtçe'de "meqamê dekan" demektir.

"meqamê dekan" ne demek?

"meqamê dekan", Türkçe "dekanlık" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"meqamê dekan" Kürtçe nasıl söylenir?

"meqamê dekan" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir