Ana sayfaSözlükpê de xûz bûn

pê de xûz bûn

Kürtçe

meyletmek

"pê de xûz bûn", Türkçe "meyletmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"meyletmek" Kürtçe ne demek?

"meyletmek" Kürtçe'de "pê de xûz bûn" demektir.

"pê de xûz bûn" ne demek?

"pê de xûz bûn", Türkçe "meyletmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"pê de xûz bûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"pê de xûz bûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir