Ana sayfaSözlükqitût bûn

qitût bûn

Kürtçe

kıtlaşmak

"qitût bûn", Türkçe "kıtlaşmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"kıtlaşmak" Kürtçe ne demek?

"kıtlaşmak" Kürtçe'de "qitût bûn" demektir.

"qitût bûn" ne demek?

"qitût bûn", Türkçe "kıtlaşmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"qitût bûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"qitût bûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir