Ana sayfaSözlükraxeriya peyariyan

raxeriya peyariyan

Kürtçe

kaldırımcılık

"raxeriya peyariyan", Türkçe "kaldırımcılık" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"kaldırımcılık" Kürtçe ne demek?

"kaldırımcılık" Kürtçe'de "raxeriya peyariyan" demektir.

"raxeriya peyariyan" ne demek?

"raxeriya peyariyan", Türkçe "kaldırımcılık" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"raxeriya peyariyan" Kürtçe nasıl söylenir?

"raxeriya peyariyan" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir