Ana sayfaSözlükvala dikî

vala dikî

Kürtçefiil

second-person singular present of vala kirin

"vala dikî", İngilizce "second-person singular present of vala kirin" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"second-person singular present of vala kirin" Kürtçe ne demek?

"second-person singular present of vala kirin" Kürtçe'de "vala dikî" demektir.

"vala dikî" ne demek?

"vala dikî", İngilizce "second-person singular present of vala kirin" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"vala dikî" Kürtçe nasıl söylenir?

"vala dikî" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir