Ana sayfaSözlükxirecir kirin

xirecir kirin

Kürtçefiil
  1. 1aytışmak
  2. 2tartışmak

"xirecir kirin", Türkçe "aytışmak, tartışmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"aytışmak" Kürtçe ne demek?

"aytışmak" Kürtçe'de "xirecir kirin" demektir.

"xirecir kirin" ne demek?

"xirecir kirin", Türkçe "aytışmak, tartışmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"xirecir kirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"xirecir kirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir