Ana sayfaSözlükzarokê biçûk

zarokê biçûk

Kürtçe

Baby

"zarokê biçûk", Almanca "Baby" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"Baby" Kürtçe ne demek?

"Baby" Kürtçe'de "zarokê biçûk" demektir.

"zarokê biçûk" ne demek?

"zarokê biçûk", Almanca "Baby" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"zarokê biçûk" Kürtçe nasıl söylenir?

"zarokê biçûk" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir