Ana sayfaSözlükzirar gihîştin

zirar gihîştin

Kürtçefiil

zedelenmek

tiştekî an jî kesekî

"zirar gihîştin", Türkçe "zedelenmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"zedelenmek" Kürtçe ne demek?

"zedelenmek" Kürtçe'de "zirar gihîştin" demektir.

"zirar gihîştin" ne demek?

"zirar gihîştin", Türkçe "zedelenmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"zirar gihîştin" Kürtçe nasıl söylenir?

"zirar gihîştin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir