Ana sayfaSözlükzor zor

zor zor

Kürtçezarf

zar zor

"zor zor", Türkçe "zar zor" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"zar zor" Kürtçe ne demek?

"zar zor" Kürtçe'de "zor zor" demektir.

"zor zor" ne demek?

"zor zor", Türkçe "zar zor" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"zor zor" Kürtçe nasıl söylenir?

"zor zor" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir