Serûpel›Ferheng›çemê biçûk

çemê biçûk

Kurdînavdêrmê

akak

"çemê biçûk" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "akak".

Pirsên berbelav

"akak" bi kurdî çi ye?

"akak" bi kurdî "çemê biçûk" e.

"çemê biçûk" tê çi maneyê?

"çemê biçûk" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "akak".

"çemê biçûk" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "çemê biçûk", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin