SerûpelFerhengçeprast kirin

çeprast kirin

Kurdîlêker

çaprazlamak

"çeprast kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "çaprazlamak".

Pirsên berbelav

"çaprazlamak" bi kurdî çi ye?

"çaprazlamak" bi kurdî "çeprast kirin" e.

"çeprast kirin" tê çi maneyê?

"çeprast kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "çaprazlamak".

"çeprast kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "çeprast kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin