SerûpelFerhengdan tazîkirin

dan tazîkirin

Kurdîlêker

soydurmak

"dan tazîkirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "soydurmak".

Pirsên berbelav

"soydurmak" bi kurdî çi ye?

"soydurmak" bi kurdî "dan tazîkirin" e.

"dan tazîkirin" tê çi maneyê?

"dan tazîkirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "soydurmak".

"dan tazîkirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "dan tazîkirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin