SerûpelFerhengdan tuqilandin

dan tuqilandin

Kurdîlêker

tarttırmak

"dan tuqilandin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "tarttırmak".

Pirsên berbelav

"tarttırmak" bi kurdî çi ye?

"tarttırmak" bi kurdî "dan tuqilandin" e.

"dan tuqilandin" tê çi maneyê?

"dan tuqilandin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "tarttırmak".

"dan tuqilandin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "dan tuqilandin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin